Slm bayanlar ben tolga Ankara Sincan da jigololuk yapıyorum 30 yaşında 1.85 boyunda 85 kiloda kumral yakışıklı biriyim. Yalnızlığını paylaşmak için bir dost, sırdaş, sevgili tadında bir arkadaş arayan birlikte vakit geçirmek yada birlikte deli dolu anlar yaşamak isteyen her yaştan bayanlarla karşılıklı oluşturacağımız güven ortamı içinde görüşmekteyim.

jigolo başvuru ankara

Tanışıp görüşmek isteyen Hanımlar ile İstanbul ve Türkiye genelinde görüşmek ve tanışmak için sabırsızlanıyorum. Fantezilerini gerçekleştirmek isteyen doyumsuz kadınlar bana ulaşabilirsiniz. Resim bana aittir erkek isteyen bayanlar detaylı resimlerimi görebilirsiniz. İsterseniz rentboy sohbeti yapmanızda mümkündür aramanızı bekliyorum.

ankara jigolo üyemiz

ankarada erkek arayan olgun bayanlara masörüm.Arzu eden bayanlar gündüz veya gece birkaç saat veya daha uzun bir süre (size kalmış) , evinizde yada ikimizin ortak karar vereceği bir yerde (otelde, evde, dışarda) görüşebiliriz. Yaşınız ve fiziksel görünüşünüz görüşmemiz için benim tarafımdan herhangi bir sorun oluşturmaz. Gizlilik, sırdaşlık, saygı ve hoşgörü çerçevesinde görüşmek isteyen bayanlar için telefonum aşağıda Görüşsekte görüşmesekte ömrünüzün mutluluklar içinde geçmesini temenni ediyor bütün kadınlar sevgi ve ilgiye layıktır diyor ve hepinize mutlu bir hayat diliyorum.

öyle önemli işlerimin arasında bazen sizlere vakit ayıramıyorum bu nedenle özür dilerim ama yazılarım hep çok beğenilir bunun içinde mutlu ve huzurluyum arkadaşlar allah razı olsun

yıllardır site işleriyle uğraşmakta bir çok alanda kaliteli sitelere sahip biriyim.amacım boş zamanlarımı değerlendirmek ve kendimi geliştirmek olarak açıklayabilirim.yeni ürünler bulma ve yaratma konusunda her zaman iyi olmuş ve bu soğukkanlılığım ile rentboy ve masör dünyasında oturmuş iyi bir yapıya kuvvete sahibim.

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.