Merhaba adım Gözde ben yepyeni pıtırcık bir bayanım bursada jigolo istiyorum boyum 1.65 kilom 65 futbolcuyum Bursa da yaşıyorum ve vücudum sportmen kendime güvenerek bu işe başladım ve ilk işimde çok memnun kalındım fantezilere açık biri olarak degişkenliği seven biriyim böyle bir jigoloyum daha öncesinde ne olduğunu bilmediğiniz pozisyonlar daha öncesinde bilmediğiniz aletlerle karşılaşmak istiyorsanız beni tercih etmenizden arz ederim.

Bursa illerinde olgun ve elit beylerle ile görüşebilirim. Sizlere her ortamda Eşlik edecek güler yüzlü,  karizmatik bir erkek tarafından mutlu edilmek isterseniz bana ulaşabilirsiniz. Gizlilik benim için önemli olduğundan Fotoğrafımı ciddi olanlar bana ulaşırsa görebilir.

Olgun ve ne istediğini bilen Elit beyler ile tanışıp arkadaşlık kurmak için buradayım. Seyahat sorunum olmaması nedeni ile sizler ile ön görüşme yaptıktan sona bulunduğunuz Şehir’ e gelip sizlere her ortamda zorlanmadan eşlik edebilirim. Fantezilerinizi ertelemeyin arayın unutulmaz anları birlikte yaşayalım.

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.