Bu yazımızda  Jigololuk Hakkında Herşey anlatacağız

Kadınlara  yönelik jigolo (günlük, gecelik, saatlik, part-time veya full-time) ücret karşılığında partnerlik hizmeti veren erkeklere masör denilir. rentboy olabilmek için belirli bir vucut yapısına ve performansa sahip olmak gerekir.

Genellikle gelişmiş ve kurumsal anlamda hizmet veren sektör haline gelen rentboyluk ülkemizde de hızla yaygınlaşmaya başlamıştır

Özellikle bakımlı erkeklerin tercih edildiği seks sektöründe atletik vucuda sahip olmak, cinsel performansın önemli ölcüde yüksek olduğu genç yaştaki erkekler tarafından yapılması,  arz eden kişilerin tercihlerinin tetiklemesi olarak nitelendirilir.

Aslında yapmanız gerek çok basit olmakla beraber bazılarımız işini maalesef zora sokmaktadır iyi bir iletişim ve seks için lütfen sizde masör olmayı bilmeniz gerekir dememe rağmen bir çok kişiden bunları yanlış anlamasını gördüm ve bende artık rentboy isteyen bir çok müşterimi bu konuda uyarmaya ve susmaya devam ediyorum

iyi işler yaparak zengin olmak elbette hepimizin isteği ama bu çok zor biliyorsunuz ki seks içten gelen bir dürtüdür ve herkezin içinden gelmez elbette bunu yapmak ve ilerletmek gerekir bazen diye biliyorum eğer yanlışım varsa lütfen düzeltin efendim.

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.