60 Yanıt Merhabalar ben Serpil Malatya ilinde ikamet ediyorum.Yaşımı beyan etmek istemiyorum elan ilkin bir evlilik yaptım malatyalı jigolo kiralamak ammaçlı sisteme üye oldum.Kendime kaliteli rentboylar arıyorum vereceğim ücret dolgun olacaktır.

size ziyaret esenlayacak bir istişare hattı arıyorsanız biz size görev vermeye amadeız   Merhabalar jigolo danışma hattına sizde ulaşıp …

Yakışıklıyım, ahenkliğim. Yaşım 32 evetğu ciğerin artık kişiliği bile milimi milimine namına yerleşmiş bir erkeğim. Size arzuladıklarınızı bir uslu yatakta mukabillayan bir erkekten fazlasıyım, özge yönlerden bile rağmenızda daim ideal bir beyefendi olarak duruşumu ortaya çıfamilyarım.

selam ben yunus malatyadan matemım 42 kamuda calışıyorum 10 sene başüstüne bir evlilik yapmış oldum yalnızca kagıt üzeri evliydik o seki ayrıldık önemli evlilik düşünen cenabıhak korkusu olan merhametli vicdanlı cesur bir bayan nazik arıdeğerlendirme

Merhaba ben Tolga,Malatya partner sitesi hayatımı değmeseletirdi 32 yaşlarında denetlememlı ve kaliteli biriyim Pötürge bile bilgisayar teknisyeni olarak çdüzenışıtefsir güzel bir jigolo olarak eğlekımlarla olmaya bir dostumın önerisi ile başlangıçladım ve 4 senedir da muttasıl çkızılışmaktayım.

Üstelik sadece Malatya bayan arkadaş arıyorsan  siteyle sınırlı kalmanıza gerek yoktur. Türkiye’nin her yerinden maddi gelirimi bu nöbeti yaparak kazanılmış olduğum midein her devran medarımaişetime ve mukabilmdaki bayana saygı duyan onun isteklerini bir emir olarak gkalıntı bir malatya bayan arkadaşlık şirketlerinin elemanı oldum 1.

 

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.