merhabalar bende iyi bir dost jigolo ajansı aramaya başladım,bende ev arkadaşı arayan bayanların ilanlarını arıyorum,düzgün dürüst bakımlı arkadaşlığı dostluğu bilen biri neden olmasın çok isterim ve umarım hak ettiğim biri kaliteme uygun bir kankam olur,eskort değilim öyle sanmayın benim sorunum yalnızlığım maalesef.

herkezin bildiği gibi fahişenin erkek versyonundur para karşılığında kadınlarla veya erkeklerde yatan kişiye denir her istiyen olmaza düzgün bi vücuta sahip olasınki para kazanasın dedin işini gayet güzel yapıcak herşeyin incinicincini bilicek işini,profesyonel olarak yapıcak giyidiği kıyafetlerin her zaman ütülü olmasılazım ki kalitesi anlaşılsın dedin bakımlı olucak.

ev arkadaşı arıyorum erkek

kiraya ortak olacak ev arkadaşımla bekar evinde yaşamak istiyorum.Ve birçok sitesi,açıldı yatakpartnerve bu sitelerin çoğu katalog çalışıyor bizim sitemiz tamamen açık ve herkesin göre bileceğivitrin ilanlarımız var unutmayın evli bi kadın asla bi siteye gold üye olupda jigolo ajansı üyeleri aramazama bizim sitemizde öyle değil vitrin ilanlarımız var herşey çok rahat ve sizlerintelefon numaralarına rahatlıkla ulaşabiliyorlar olucakların herşeyden bayan arıyorum önce unutmaması gereken bi kural güven herşeyden önce gelir.

 

partner Adayları Dikkat. Vergi Levhalı jigolo sitesi üzerinden sizleri kandırıyorlar,vergi levhalı bu işi açmak imkansızdır.Bu gibi kişilere inanmayınız ilanlar’ da jigolo siteleri ’ ın iletişim bilgileri ve Gsm numaraları açık olduğu için Yalancı ve Sahtekar kişiler sizleri arayıp ajans isimleri verip yada adresimizin adını kullanarak müşteri organizasyonu yaptığını beyan edip sizden kapora yada komisyon adı altında ücret yatırmanızı isteyebilir. Sizinle bir Bayan görüştürmek adına istenilen ücrete yada kişiye kesinlikle itibar etmeyiniz ile ilgili aklınıza takılan sorulara yanıt bulacağınız en doğru adres.

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.